PIERWSZY RAZ?

Witaj na blogu Kinga On Tour (KOT)!

Cześć Kocie! Mam na imię Kinga a ten blog to moje niewielkie, ale całkiem przytulne miejsce w sieci. Chciałabym, abyś Ty również mógł z niego skorzystać, dlatego zapraszam Cię w jego skromne progi. Jeśli zajrzałeś do tej zakładki to najprawdopodobniej trafiłeś tu po raz pierwszy. Nie ukrywam, że bardzo cieszę się z tego powodu i mam nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowa wizyta.

Co zatem proponuję? Przygotuj sobie kubek gorącej herbaty, usiądź wygodnie i czuj się jak u siebie. Miłego czytania (i oglądania)!

Jesteś ciekawy, skąd wzięła się nazwa bloga?

Na dobrą sprawę może być ona nieco myląca. Nie jest to bowiem tylko i wyłącznie blog o tematyce podróżniczej. Kinga On Tour to po prostu podróż przez życie a jednocześnie skrót (KOT) wyrażający moją miłość do kotów.

Blog powstał we wrześniu 2014 roku. Początkowo nosił on nazwę Kingway007 i był typowym blogiem pocztówkowym. W lutym 2016 roku nastąpiła zmiana nazwy, a tym samym poszerzyła się jego tematyka. Obecnie blog to dla mnie nie tylko miejsce w sieci, ale i pewność siebie na co dzień. Daje mi on możliwość rozwoju i spełniania marzeń. Tworzę więcej tekstów, robię lepsze zdjęcia, jestem ciekawsza świata. Stałam się bogatsza o wiedzę i doświadczenia, których nikt nie jest mi w stanie odebrać.

Co znajdziesz na Kinga On Tour?

Kinga On Tour to blog, na którym znajdziesz nie tylko teksty opisujące odbyte przeze mnie podróże. Opowiadam o odwiedzonych miejscach, poznanych w drodze ludziach i przygodach, jakie mnie spotkały. Skupiam się na pokazywaniu prawdziwych emocji, nie boję się wyrażania negatywnych opinii na temat miejsc, które nie przypadły mi do gustu.

Do tej pory odwiedziłam 10 państw europejskich oraz około 100 miast i miasteczek w nich położonych. Oprócz tego udało mi się zwiedzić już spory kawałek Polski.

Na blogu znajdziesz także teksty o tematyce książkowej, pocztówkowej, świątecznej czy takiej dotyczącej zwyczajnej codzienności.

Chcesz nawiązać ze mną kontakt?

Polub KOT-a na fejsie, instagramie, goodreads lub lubimyczytać.

Skontaktuj się ze mną mailowo albo zostaw komentarz.

Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy w rzeczywistości.

Bloga znajdziesz na: