ZACZYNAJMY!

CZY JESTEŚ TU PIERWSZY RAZ?
Drogi Czytelniku, bardzo cieszę się, że trafiłeś na bloga Kinga On Tour. Mam nadzieję, że zaparzysz sobie kubek gorącej herbaty i zostaniesz w tym miejscu na trochę dłużej. Zapraszam Cię do świata książek, pocztówek, podróży i codziennego życia. 


KRÓTKO O BLOGU:
Kinga On Tour to blog o codziennym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce. W moim małym świecie jest to możliwe między innymi dzięki książkom, pocztówkom oraz podróżom. To właśnie im poświęcam najwięcej czasu, przez co stały się one nieodłączną częścią mojego życia. 

Blog powstał we wrześniu 2014 roku. Pomysł zrodził się podczas... praktyk studenckich w szkole ponadgimnazjalnej. Blog znany był wcześniej jako Kingway007, jednak w lutym 2016 roku nastąpiła zmiana jego nazwy.

To stali Czytelnicy są moją siłą napędową. Blog to nie tylko miejsce w sieci, ale i pewność siebie na co dzień. Daje mi on bowiem możliwość rozwoju. Tworzę więcej tekstów, robię więcej zdjęć, jestem ciekawsza świata. Dowiaduję się także wielu interesujących rzeczy - nie tylko podczas pisania postów, ale i odwiedzania innych blogów. Stałam się bogatsza o wiedzę i doświadczenia, których nikt mi nie jest w stanie odebrać.

BLOGA ZNAJDZIESZ NA:
 http://blogi-fotograficzne.blogspot.de/INSTAGRAM