WSPÓŁPRACA

KINGA ON TOUR
Blog powstał we wrześniu 2014 roku i prowadzony jest przez absolwentkę geografii urbanistycznej. Tworzy ona teksty o Camino del Norte, emigracji, funkcji wody w mieście, literaturze, odwiedzonych miejscach, samotnych podróżach oraz zbieraniu pocztówek. Autorka bloga jest osobą młodą, a co za tym idzie kreatywną, rzetelną i pozytywnie nastawioną na nowości. Do powierzonych zadań podchodzi odpowiedzialnie i twórczo. Jej atutem jest chęć poznawania świata i poszerzania własnego horyzontu. Obecnie przebywa w zachodnich Niemczech.

Czytelnicy to przede wszystkim osoby kochające fotografię, podróżowanie, pocztówki oraz szeroko pojętą literaturę. Są to ludzie młodzi, mający własne pasje i marzenia. Są otwarci na świat i rządni wrażeń. Poszukują inspiracji oraz motywacji do samotnego podróżowania, czytania większej liczby książek, odkrywania nowych miejsc i aktywnego spędzania czasu. Lubią mniej znane lokalizacje, dobre książki i informacje praktyczne dotyczące poszczególnych miast i krajów. 

W social mediach blog obserwowany jest przez prawie 1000 osób (Facebook 273, Instagram 716).

Procentowy rozkład wieku oraz płci fanów na Facebooku:

Procentowy rozkład wieku oraz płci fanów na Instagramie:

WSPÓŁPRACA:

Osoby bądź firmy zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu:
91kingway@gmail.com
Istnieje możliwość podania adresu do korespondencji oraz numeru telefonu.

FORMY WSPÓŁPRACY:

ARTYKUŁY - podejmę się napisania artykułu na temat aspektów podróżowania, odwiedzonych krajów, przejścia Camino del Norte, życia w Niemczech, literatury, kolekcjonowania i wysyłania pocztówek, wody w mieście, itp.
KONKURSY - cenię moich Czytelników, dlatego chętnie zorganizuję dla nich kreatywny konkurs, w którym do wygrania będą zaproponowane przez drugą stronę produkty, zniżki, itp.
PROMOCJA - pomogę w promocji poszczególnych miast, regionów, lokali podróżniczych, hosteli/hoteli/schronisk, środków transportu, wydarzeń, itp. (blog i social media)
RECENZJE - atrakcji turystycznych, obiektów noclegowych, lokali gastronomicznych, sprzętu turystycznego, wydarzeń kulturalnych, książek, akcesoriów książkowych lub pocztówkowych, itp.
SPOTKANIA - pokazy zdjęć, prelekcje podróżnicze, warsztaty dla dzieci i młodzieży, itp.
ZDJĘCIA - wykonam zdjęcia na użytek klienta

Dostępna jest również opcja podpięcia się pod działania/projekty, które już rozpoczęłam. Holenderska Geldria oraz niemiecki Münsterland. Wędrowania szlakiem Camino de Santiago. Kolekcjonowanie pocztówek z całego świata. Zwiedzanie miejsc związanych z wodą. 

Jeśli interesuje Cię współpraca w zakresie podanych wyżej zagadnień lub chcesz zaoferować zupełnie coś innego, wykraczającego poza schemat bloga, to skontaktuj się mailowo. Wszystkie propozycje zostaną rozważone.

DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE:
MOJE OSIĄGNIĘCIA:
- wygrana w konkursie "Wasze wyprawy" organizowanym przez Miesięcznik Podróże (tekst ukazał się w numerze 6/2017) 
źródło zdjęcia: http://sklep.grupazpr.pl

MOJE PROJEKTY:


GOŚCINNIE: 


WSPOMINALI O MNIE: 

INSTAGRAM