KONKURS! Dwa lata? Kiedy to zleciało?!

Dwa lata. To chyba brzmi nieco dumnie. Czy tylko mnie tak się wydaje? Pamiętam jak wczoraj świętowanie blogowego roczku, a tymczasem w połowie września stuknął mi kolejny. Dni, tygodnie, miesiące, a teraz to już nawet lata. Wszystko to upłynęło i już nigdy nie powróci. Ale czy na pewno? Przecież część tej historii została zapisana właśnie w tym miejscu. W miejscu, nad którym wciąż pracuję, które wciąż staram się poprawiać i rozwijać. Choć nie jest idealnie, ponieważ dopadają mnie przelotne kryzysy, część z Was już tu przestała zaglądać, a posty publikuję zdecydowanie rzadziej niż zazwyczaj, to i tak lubię tutaj wracać. Lubię mieć takie miejsce, w którym dobrze się czuję. Przestrzeń, w której zostawiam kawałek siebie. Przestrzeń, którą mogę dzielić z Wami. To już ponad 730 dni spędzonych w gronie osób, których w większości przypadków nigdy nie poznałam. Mam jednak nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Mam nadzieję, że będziemy mogli porozmawiać, napić się razem herbaty, czy zjeść dobre ciacho. 

Chciałabym podziękować Wam wszystkim razem i każdemu z osobna. Za miłe wiadomości otrzymywane drogą mailową, poprzez Facebooka i Instagrama. Za wszystkie opublikowane komentarze, które motywują mnie do dalszego rozwoju. Za pamięć o mnie podczas Waszych podróży. Za przysłane kartki świąteczne i urodzinowe. Za bycie ze mną zarówno podczas tych dobrych, jak i gorszych momentów. Za trzymanie kciuków i wsparcie. Za każdy pozytywny uśmiech skierowany w moją stronę. Za dostarczanie pomysłów na kolejne posty i za cierpliwość w oczekiwaniu na nie. Chciałabym po prostu podziękować Wam za obecność w tym miejscu. Myślę bowiem, że bez Was nie miałoby ono sensu. 

Interesują Was dokładniejsze statystyki? Ponad 93 tysiące wyświetleń. 359 opublikowanych postów. Prawie 6000 komentarzy (moich i Waszych). 225 obserwatorów na Facebooku. Ponad 500 obserwatorów i zdjęć na Instagramie. Przyznaję, że zupełnie nie spodziewałam się takich liczb! Szczerze? To nie one mają znaczenie, a to wszystko co się za nimi kryje. Godziny spędzone przez laptopem, strony zapisane w notatnikach, ilość wykonanych i obrobionych zdjęć. Hektolitry wypitej herbaty i kawy. Wszystkie przygody, łzy szczęścia, ale także momenty bezsilności. To wszystko ma większą wartość i więcej mówi o tym, co działo się tu przez te dwa lata. 

Z tej okazji postanowiłam zorganizować mały konkurs, którego szczegóły znajdziecie poniżej. Życzę Wam powodzenia i czekam na Wasze zgłoszenia. Miłego główkowania! :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? 
Każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Europy. Nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga. 

DO KIEDY PRZYJMUJĘ ZGŁOSZENIA?
Zgłoszenia przyjmuję do 2 listopada 2016 roku do godziny 23:59.

KIEDY ZOSTANĄ OGŁOSZONE WYNIKI?
Wyniki konkursu, czyli uroczyste ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu tygodnia od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 8-9 listopada.

KTO WYGRA? 
Osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi lub odpowiedzi będącej najbliżej tej właściwej. W przypadku dwóch takich samych odpowiedzi liczy się kolejność zgłoszeń.

CO MOŻNA WYGRAĆ?
Nagroda pozostanie słodką tajemnicą. W kopercie znajdą się artykuły z Niemiec i z Holandii. Myślę, że każdy odkryje w niej coś dla siebie. Zarówno coś dla duszy, jak i dla serca i ciała. 

JAKIE JEST ZADANIE KONKURSOWE?
Pozostaw pod tym postem komentarz, w którym podasz odpowiedź na poniższe pytanie:

Ile pocztówek liczy moja kolekcja*?
* stan na 30.09.2016 r.

UWAGA: Małą podpowiedź znajdziecie tutaj: <<klik_klik>>

Dodam, że mam na myśli wszystkie kartki, które posiadam. Zarówno z zagranicy, jak i z Polski. Zarówno oficjalne, jak i te pochodzące od znajomych, rodziny, z wymian, z antykwariatów, a także te kupione podczas podróży. 

Pozostaw komentarz o treści:
Odpowiedź: (wpisz liczbę)
E-mail: 

Umieszczanie baneru nie jest obowiązkowe, ale będzie mi bardzo miło, jeśli znajdzie się on na Waszych blogach :)

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga, czyli Kinga Nowak.
2. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 listopada 2016 roku, do godziny 23:59.
3. W konkursie mogą brać udział osoby, które spełniły wszystkie wymagania uczestnictwa.
4. W konkursie można wziąć udział tylko raz.
5. Ze zwycięzcą/zwyciężczynią organizator konkursu skontaktuje się mailowo na podany przez niego/nią e-mail.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać adres do wysyłki w ciągu pięciu dni od otrzymania maila. W przypadku niedotrzymania terminu, nagroda przepada i zostaje wylosowany kolejny zwycięzca.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujesz warunki regulaminu.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM