×

Z tygodnia na tydzień, czyli... "To już rok u Kingi!" [konkurs]

Tak jak zapowiadałam, w ten piątkowy wieczór przychodzę z pierwszym konkursem w ramach Tygodnia Wrażeń u Kingi. Wszystkie zasady, baner i inne informacje znajdziecie na dole. Mam nadzieję, że pakiecik niespodzianka Was zaintryguje i weźmiecie udział w zabawie :) Na zgłoszenia macie naprawdę sporo czasu, bo ponad miesiąc, więc trochę potrzymam Was w niepewności! Będzie mi bardzo miło sprawić komuś niespodziankę na Mikołajki i wylosować wówczas szczęśliwego zwycięzcę. 

Kochani, to już rok! Dni, tygodnie, miesiące mijały i jakoś w połowie września mogłam pomyśleć: "Jejku, to już?!". Co prawda ostatnio na blogu była dłuższa przerwa, ale i tak to ponad 365 dni spędzonych tutaj, z Wami. Aż ciężko mi w to uwierzyć, bo tak jak wspominałam już wcześniej, nigdy nie przypuszczałabym, że znajomi, rodzina lub ja sama, nazywać mnie będą "blogerką". Teraz takie rzeczy mają miejsce - częściej bądź rzadziej, ale mają. To jest miłe, naprawdę! :) 

To z tej okazji postanowiłam zorganizować właśnie ten konkurs - który nie ma co ukrywać - jest pewnie ciekawy przede wszystkim dla osób lubiących korespondencję tradycyjną. 

W niedzielę bądź poniedziałek pojawi się post, w którym będzie dokładniejsze podsumowanie tych wszystkich dni. Sam konkurs jest już nie lada atrakcją i zdecydowanie w tym poście wystarczy emocji! :) Przejdźmy zatem do szczegółów...
baner


Po pierwsze - kto może się zgłosić?
1) Każdy, kto jest publicznym obserwatorem bloga https://kingway007.blogspot.com LUB ma w polubionych https://www.facebook.com/postcards007.
2) Dodatkowo należy udostępnić powyższy podlinkowany baner na swoim blogu lub FB. 

Po drugie - do kiedy mogę się zgłosić?
Zgłoszenia przyjmuję do 6 grudnia 2015 r. (włącznie).

Po trzecie - kiedy zostaną ogłoszone wyniki?
Wyniki, czyli uroczyste ogłoszenie zwycięzców nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia zgłoszeń.

Po czwarte - kto wygrywa?
Wygrywa osoba, która zostanie wylosowana w sposób tradycyjny poprzez wyciągnięcie karteczki z jej danymi.

Po piąte - co można wygrać?
Do wygrania jest pakiecik niespodzianka. Na pewno będzie on zawierał pocztówki i inne gadżety przydatne dla maniaka korespondencji tradycyjnej (np. naklejki, taśma ozdobna, papeteria, itp.). Nagrody będą wyjątkowe, ponieważ zostaną zakupione w Niemczech lub w Holandii. Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć, co dokładnie uda mi się znaleźć, ale wierzcie mi na słowo, że nieraz są dostępne naprawdę "cudaśne" rzeczy! :)

Po szóste - co umieścić w komentarzu?
Pozostaw komentarz o treści:

Obserwuję jako: 
Umieściłam/em baner na blogu/FB: 
E:mail:


Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! :)
do usłyszenia!

Regulamin:
1. Organizatorem loterii jest autorka bloga.
2. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 grudnia do godziny 23:59.
3. W konkursie biorą udział osoby, które spełniły wszystkie wymagania uczestnictwa.
4. W loterii można wziąć udział tylko raz.
5. Ze zwycięzcą/zwyciężczynią organizator konkursu skontaktuje się mailowo na podany przez niego/nią e-mail.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać adres do wysyłki w ciągu pięciu dni od otrzymania maila. W przypadku niedotrzymania terminu, nagroda przepada i zostaje wylosowany kolejny zwycięzca.
7. Biorąc udział w konkursie akceptujesz warunki regulaminu.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2016 Kinga On Tour , Blogger