pocztówki
komentarze 32

Greetings from Poland! x2 ;)

W końcu mogę powiedzieć „Mam je wszystkie!” i uśmiechnąć się od ucha do ucha 🙂 Chodzi oczywiście o polskie wersje „Greetings from…„, które do tej pory występują w trzech opcjach tematycznych. Pierwszą z nich zdobyłam już jakiś czas temu (wspominałam o tym <tutaj>), natomiast dwie pozostałe pokażę Wam dzisiaj. Kartki otrzymałam od Doroty, z którą umówiłam się na wymianę lustrzaną za pośrednictwem FB.
Jako, że pocztówek trudno nie znać, to może zwróćcie uwagę na piękne znaczki! „Miej serce i patrzaj w serce” zaintrygował mnie od razu. Jest cudowny właśnie ze względu na znany cytat. Znaczek po lewej urzekł mnie swoją prostotą i tym wiejskim dworkiem, który pewnie kojarzycie z „Pana Tadeusza” 😉

 

Druga z pocztówek jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ była ona moją pierwszą kartką, na której znajdowały się podpisy osób mających takie samo hobby jak ja. To świetne móc otrzymać upominek ze spotkania Postcrosserów, które odbyło się 17 maja 2015 roku w Krakowie i w którym uczestniczyło pięć osób 🙂 Czy macie pocztówkę z tego spotkania?

 

Podziękowania dla Doroty za pocztówkową wymianę 🙂
do usłyszenia!
Filed under: pocztówki

by

Jestem (nie)spełnioną podróżniczką, niepoprawną romantyczką, zachłanną książkoholiczką, miłośniczką kotów wszelkiej maści a także kolekcjonerką dobrych wspomnień i pocztówek z całego świata. Obecnie mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim, w którym pracuję jako młodszy bibliotekarz.