Uwaga - zmiana adresu!

Tym razem krótko, zwięźle i na temat. W sumie to ta informacja jest przede wszystkim skierowana do osób, które posiadają mój łódzki adres. Od połowy lipca będzie on nieaktualny i przesyłki na niego wysłane niestety do mnie nie dotrą. W związku z tym osoby, które chcą mieć w zanadrzu, na czarną godzinę mój nowy adres korespondencyjny, niech dadzą znać w komentarzu lub odezwą się bezpośrednio na maila (jest podany w kolumnie po lewej stronie). 

W związku ze zmianą adresu, przypominam także o organizowanym konkursie. Szczegóły <tutaj>. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w loterii, bo aż trzy osoby mają szansę na wygranie pakietów pocztówkowych ;)

A może ktoś z Was miałby ochotę wymienić się ze mną pocztówkami? :)
Opcji jest kilka:
1) wymiana lustrzana (czyli na te same kartki, tyle że wypisane)
2) jeśli masz pocztówkę z folderu "do wymiany lustrzanej", ale w zamian wolisz np. widokówkę z Łodzi - nie ma problemu!
3) jeśli interesuje Cię jakaś pocztówka z Łodzi lub ta prezentująca inne państwo - daj znać, może znajdę w Twoim albumie coś dla siebie :)

Generalnie interesują mnie pocztówki wypisane i ze znaczkiem (jeśli pojedyncza wymiana) lub wypisane i z jakimś zużytym znaczkiem (jeśli wymiana kilku kartek w kopercie) :)

Oto linki:

Jeśli jesteście zainteresowani wymianą to napiszcie do mnie maila :)

do usłyszenia! ;)

7 komentarzy:

 1. Kinga, dzięki za ten post, bo ja już właściwie od miesiąca nie wiedziałam, czy coś do Ciebie mogę wysłać, czy nie xd Zaraz się odezwę i poproszę o nowy adres, abym miała go w zanadrzu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem narazie na etapie wysyłania pojedynczych pocztówek do losowych osób, aczkowiek mam nadzieję, że z czasem uda mi się nawiązać z kimś listowną, dłuższą znajomość, aczkolwiek nie jestem zbyt dobra w pisaniu listów, nigdy nie wiem jak zacząć. Może z czasem się wyrobię :> Lądujesz w moich obserwowanych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie na początku też miałam problem z tych jak w ogóle zacząć list, ale potem człowiek się rozkręca i pisze po prostu to, co chce - począwszy od informacji pogodowych, a kończąc na jakimś cytacie dnia ;)
   Także polecam rozpoczęcie korespondencji!

   Usuń
 3. Ja tez chetnie bym zapisala nowy adres ;)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie odezwę się do Ciebie mailowo :)

   Usuń
 4. Właśnie, muszę do Ciebie napisać emaila, gdyż dostałam kilka pocztówek, które mogłabym Ci wysłać. Tylko one są czyste, nowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie szkodzi, że są czyste :) W takim razie pozostaje mi czekać na maila od Ciebie :)

   Usuń

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM