Podsumowanie miesiąca (kwiecień 2015)kwiecień (otrzymane łącznie) - 37
Postcrossing - 0
Postcard United - 5
Swap (zagranica) - 7
Polska - 12
niespodzianka - 1
znajomi - 4
wygrane - 5 (+ 3 puste)
                 w tym nowe państwa - 1
łącznie z zagranicy - 17

17 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa, jakie to państwo. :) Ja w kwietniu otrzymałam sporo pocztówek wielkanocnych, kilka swapów z zagranicy, listy z Polski, a także chyba dwie czy trzy kartki z PU. Podobnie jak Ty nie otrzymałam nic z Postcrossingu, chociaż w ostatnim czasie wysłałam chyba dwie kartki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sara, nowym kwietniowym państwem był Watykan :) Wśród polskich kwietniowych pocztówek także znalazły się wielkanocne kartki. Swoją drogą, dotarła do Ciebie moja wielkanocna kartka? :)
   Listy w tym miesiącu też się pojawiły w mojej skrzynce i kartki, które w nich byłam doliczyłam do podsumowania. Co do PU to otrzymałam, mimo że jakoś na początku kwietnia losowałam po raz ostatni kartki, więc generalnie mam chyba nadwyżkę odebranych nad wysłanymi. Z PC już w najbliższych miesiącach nic nie otrzymam, bo pod koniec kwietnia ustawiłam status na Inactive i sama też posłałam ostatnią partię kartek za pośrednictwem tej strony. Wrócę tam pewnie jakoś w październiku, albo też nie, zależy od rozwinięcia się sytuacji ;)

   Usuń
 2. Ja ostatnią moją kartkę z PC otrzymałem 1 kwietnia. :P Ostatnio skupiłem się głównie na wymianach prywatnych, dzięki czemu do mojej kolekcji trafiły m.in. dwa pierwsze afrykańskie państwa. :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ostatnią kartkę z PC otrzymałam 16 stycznia, a pod koniec kwietnia zmieniłam status na Inactive więc teraz też już nic nie dostanę. Ja ostatnio też dokonałam kilku ciekawych wymian, ale z krajami z których pocztówki już mam :) Jestem ciekawa, jakie dwa afrykańskie państwa doszły do Twojej kolekcji :)

   Usuń
  2. Już powoli szykuję wpisy a jak na razie afrykańskie państwa, które doszły do mojej kolekcji możesz sprawdzić tutaj http://openwindowontheworld.blogspot.com/p/maps.html

   Usuń
 3. Świetne wyniki. ;) Ja chyba jeszcze trochę muszę poczekać na takie - przynajmniej do czasu jak zacznę pracować (bo nie chcę naciągać rodziców na znaczki pocztowe :p). Zżera mnie ciekawość a'propos tego nowego państwa. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisałam Sarze, nowym państwem był Watykan :)

   Usuń
 4. Ekstra wyniki. Pozostaje mi pogratulować!

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW :) Imponujący wynik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoja kolekcja pocztówek rośnie w zawrotnym tempie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję nowych pocztówek w kolekcji :) Nigdy nie robiłam podsumowania miesiąca, ale chyba zrobię choć dla siebie, by wiedzieć ile pocztówek otrzymuję w ciągu 30 dni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł z tym podsumowanie całego miesiąca;-)
  chyba troszkę będę musiała swojego bloga urozmaicić ;P i wprowadzić trochę zmian :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporo kartek otrzymałaś w kwietniu, gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę, że nie jedyna, nie korzystam ostatnio z PC. Ostatnio coś dostałam bodajże w październiku ;) Gratuluję tylu kartek! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Niezly wynik ;)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, cieszę się że jesteście :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM