Greetings from Taiwan! ;)

Dzisiaj bardzo krótko, ale na temat ;) Tak jak wspominałam ostatnio, oto kolejna pocztówka z serii "Greetings from...", która dołączyła do mojej kolekcji. Cieszę się, że kartka doszła, bo bardzo często mam problem z Tajwanem i albo moje przesyłki nie dochodzą, albo giną po drodze kartki do mnie... :/ Czy Wy też tak macie z tą częścią świata? W sumie trzy expired jakie mam na PC to właśnie ta wyspa. Co ciekawe wszystkie wylosowane adresy znajdowały się w jej północnej części. Czym to może być spowodowane? Ja nie mam niestety pojęcia.


do usłyszenia!

Share this:

12 komentarzy :

 1. Twoja kolekcja 'Greetings from...' zaczyna się powiększać.. ;-) Gratuluje i jednocześnie zazdroszczę;)
  Ja gdyby nie wyjazd też pewnie pomału bym miała jakąś cześć.. przez wyjazd.. mam zastój w postcrossingu.. a tak bardzo za tym tęsknie:( no nic muszę czekać do października..

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przypominam sobie, abym miała jakiekolwiek problemy z Tajwanem, mam stamtąd kilka pocztówek i nieraz wysyłałam. Smutno słyszeć, jak kartki nie docierają, giną, znikają... Nie mamy na to zbytniego wpływu.
  Ta pocztówka jest wspaniała!

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczka cudowna! Bardzo mi się podoba :-) Sama niestety nie mam jeszcze żadnej z tej serii ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, wygląda nieźle. Kolejna do kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja o dziwo nie mam problemów z Tajwanem, ale ogólnie z tą częścią świata tak :/ Gratuluję kolejnej kartki z tej serii! Wreszcie ktoś, kto też zbiera haha :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne ciekawostki :)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja zgubiła się do Niemiec :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja walczę najbardziej z Chinami, ale się nie poddaję. Zaczynam wyznawać zasadę do 3 razy sztuka, bo status expired jest taki smutny na liście oczekiwania ale skoro pocztówka mogła dojść po ponad 200 dniach... to trzeba się pouzbrajać w cierpliwość :) Z Tajwanem jeszcze nigdy nie miałam problemów, na szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja akurat nie miałem wcale problemów z Tajwanem. Wszystko zawsze dochodzi i to dość szybko, w czasie około 10 dni. Podobnie z Hong Kongiem. Problemem zaś są same Chiny, stamtąd pocztówki idą długo, a niektóre z moich wysłanych w ogóle nie doszły.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z Tajwanem nie mam problemów. Zarówno wysłane jak i otrzymane dochodzą max do 20 dni. Za to do Rosji pocztówka idzie już ponad 120 dni i znowu wylosowałem ten kraj...

  OdpowiedzUsuń
 11. Wy nie macie problemów z przesyłkami na tą wyspę, a ja nie mam problemu z przesyłkami do/z Chin. Ciekawa jestem czym to idzie... W sumie to nigdy nie wysyłam żadnych następnych kartek, po prostu czekam aż expired jednak dojdzie lub zniknie w serwerze, bo i tak mi się już zdarzało po tylu dniach podróży i nie dostarczeniu przesyłki do adresata. W sumie to nigdy nie otrzymałam od nikogo żadnej wiadomości czy off doszedł do mnie, bo kartka długo idzie... więc może wszystkie kartki jakie do mnie wysłano jako offy, dotarły do mnie szczęśliwie? :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolor nieba na tej kartce wygląda naprawdę niesamowicie! Chyba najładniejszy jej aspekt. (´∀`●)

  OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Kinga On Tour. Designed by OddThemes