pocztówki
komentarzy 11

„Zachowaj spokój i rób swoje” ;)

Mimo, że nie jest to typowo turystyczna pocztówka, ani nie ma na niej wina, elementów związanych z podróżą, czy lokalnych ludzi, to i tak jest to jedna z moich ulubionych pocztówek. Dlaczego? Szczerze mówiąc to sama nie wiem dlaczego 😉 Moją uwagę przyciągnęła już podczas wyciągania ze skrzynki. Motyw kwiatowy bardzo mi się podoba. Do tego nadawca ogromnie się postarał – tył pocztówki jest równie kolorowy jak przód – taśma dekoracyjna, naklejki i stempelek – wszystko razem idealnie się komponuje 😉
To także moja jedyna kartka z serii „Keep calm and…”. Mam sporo tych kartek w ulubionych, jednak zazwyczaj jest na nich coś innego niż „… carry on” 😉 Niektóre nawiązują do Harrego Pottera, niektóre do jedzenia, jeszcze inne do życia codziennego.
off

 

 

Miłego wieczoru 😉
do usłyszenia!
Filed under: pocztówki

by

Jestem (nie)spełnioną podróżniczką, niepoprawną romantyczką, zachłanną książkoholiczką, miłośniczką kotów wszelkiej maści a także kolekcjonerką dobrych wspomnień i pocztówek z całego świata. Obecnie mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim, w którym pracuję jako młodszy bibliotekarz.