Nareszcie! :)

Hurra, hurra, Hiszpania dołączyła do mojej pocztówkowej kolekcji jakiś tydzień temu! Tak duże państwo, tak wielu użytkowników projektu Postcrossing, a ja dopiero mogę zamalować ten kraj na mapce. Jak to się stało? Nie mam zielonego pojęcia. Próbowałam nawiązać kontakt z kilkoma osobami, z jedną udało mi się nawet umówić na wymianę... Wysłałam jej kilka pocztówek w kopercie, jednak po jakimś czasie zupełnie przestała odpowiadać na wiadomości ode mnie, więc uznałam próbę za straconą :(

Kartkę otrzymałam w ramach oficjalnego projektu, przebyła drogę ponad 2000 kilometrów w ciągu zaledwie 12 dni, co na Hiszpanię jest chyba dziwne, bo słyszałam, że kilka osób narzekało na tempo przesyłek z tego państwa. Bardzo się cieszę z tej widokówki, ponieważ idealnie oddaje klimat tego słonecznego państwa, a poza tym wpasowała się w moje preferencje :)

Benidorm, widoczne na kartce, należy do najsłynniejszych kurortów w Hiszpanii. Generalnie jest to miasto położone na wschodnim wybrzeżu, nad Morzem Śródziemnym. Jest znane ze wspaniałego kąpieliska otoczonego wieżowcami, które nocą może przypominać Rio de Janeiro ;)

off

Gdyby ktoś z Was chciał poczytać na temat tego magicznego miejsca, to polecam artykuł: http://podroze.onet.pl/plaze/benidorm-kurort-wielu-naj/3b14c .

Share this:

4 komentarze :

 1. Faktycznie, trochę przypomina Rio ;) (kurde, to zabrzmiało jakbym bywała w Brazylii średnio raz na tydzień xd, a tak naprawdę nigdy tam nie byłam!)
  Ja mam niewiele pocztówek z Hiszpanii, z oficjalnego postcrossingu może z dwie, a tak to głównie wyspy, na których byli moi znajomi, a które należą do Hiszpanii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekałam i czekałam i się doczekałam ;)

   Usuń
 2. Aż trudno uwierzyć,że to Hiszpania!
  Ja mam podobną pocztówkę z Durbanu (RPA), ale to może być także Miami czy Kalifornia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie pocztówka, o której wspomniałeś jest w dość podobnym klimacie :)

   Usuń

 
Copyright © Kinga On Tour. Designed by OddThemes