Kiszyniów

Do mojej kolekcji pocztówek dołączył nowy kraj, czyli Mołdawia. Kartkę otrzymałam w ramach wymiany prywatnej z jednym z 496 użytkowników oficjalnego projektu. Mimo, że widokówka nie jest do końca w moim typie to sprawiła uśmiech na mojej twarzy ze względu na fakt, że zamalowałam kolejne państewko na mapie ;)

Czarno-biały widok na Kiszyniów, czyli stolicę Mołdawii, pochodzi z końca dwudziestego wieku. Nie jestem w stanie napisać Wam co mieściło się w tym budynku oraz czy nadal istnieje, ponieważ nadawca nie napisał nic więcej na jego temat :(

swap

Bardzo spodobały mi się niebieskie znaczki. A Wam? :)


4 komentarze:

 1. Niebieskie znaczki bardzo mi się podobają, a akurat za czarno-białymi kartkami nie przepadam :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo jak Ty, czarno-białe pocztówki mnie nie zachwycają, poza tym wolę obecny widok niż przeszłość :p

   Usuń
 2. W moich zbiorach Mołdawii też jeszcze nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. I właśnie zaczęłam się zastanawiać, czy mam w swoich zbioracxh Mołdawię! Ale tak, chyba mam, tylko że niezbyt ładną pocztówkę, szczerze mówiąc, bo z pomnikiem jakiegoś historycznego bohatera (a za historią nie przepadam, no i wolę jednak widoczki przedstawiające coś więcej...) Być może umówię się raz jeszcze na swapa z kimś z Mołdawii. :)
  A biało-czarne kartki akurat lubię :)
  Fajnie słyszeć, że też kolorujesz kraje :DD

  OdpowiedzUsuń

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM