Zaginiona pocztówka

Jakiś czas temu umówiłam się z jedną z użytkowniczek projektu Postcrossing na wymianę pocztówek. Kartkę z Polski wysłałam, po pewnym czasie dziewczyna ją otrzymała, jednak mojej pocztówki 'ni widu, ni słychu"... Osoba była na tyle miła, że napisała w mailu, iż wyśle mi drugą kartkę jeśli do końca miesiąca nie otrzymam tej pierwszej. Niestety, miesiąc się skończył a kartki nadal nie było... Napisałam więc maila i druga z pocztówek dotarła do mnie w bardzo krótkim czasie. Co się stało z pierwszą...? Nie mam pojęcia.

Dzięki tej wymianie do mojej kolekcji dołączyło kolejne państwo, tym razem... ISLANDIA :) 

Pocztówka przedstawia widok na stolicę kraju, czyli Reykjavik. Jest to także największe miasto w tym państwie. Co ciekawe, jest to najdalej wysunięta na północ stolica państwa na świecie! Bardzo miło jest posiadać pocztówkę z takiego miejsca. W centralnej części kartki znajduje się charakterystyczny kościół Hallgrimskirkja. Jest to druga pod względem wysokości budowla kraju. Mieści się w nim punkt widokowy, z którego można zobaczyć piękną panoramę miasta.

SWAP


4 komentarze:

 1. Też czekam na swoje swapy, niektóre pewnie już nie dojdą :(
  A kraj i pocztówka super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam na pozostałe swapy ;)
   Wrzucam kartki z dużym opóźnieniem, bo w sumie blog powstał niedawno (mimo, że widnieje że od kwietnia), bo we wrześniu.

   Usuń

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM