Kanada, czyli nowe państwo do kolekcji :)

Dzisiaj chciałabym pochwalić się pocztówką, którą otrzymałam z Kanady. Dzięki wymianie prywatnej z dość nietypowym użytkownikiem projektu Postcrossing do mojej kolekcji dołączyło trzecie już państwo w Ameryce Północnej, czyli Kanada.

Na wymianę umówiłam się z profilem...kota. Sama uwielbiam kociaki, więc postanowiłam napisać wiadomość do osoby, która założyła konto swojemu kotu, która wrzuca na stronę internetową zdjęcia tego zwierzaka z pocztówkami i która wypisuje pocztówki w imieniu pupila. No i się udało.
Przez to, że mam kota, pocztówka była zaadresowana do mnie i do niego. To jego pierwsza pocztówka, a ma dopiero 5 miesięcy ;)

Pocztówkę wybrałam sama, gdyż bardzo przypadła mi do gustu. Nocny widok na góry oraz Whistler, czyli miasto w zachodniej Kanadzie, w prowincji Kolumbia Brytyjska. Miasto zamieszkuje około 9 250 osób. Jest to typowy kurort słynący z licznych tras dla narciarzy i kolarzy górskich, możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, czyli wszelkich atrakcji typu: spływy pontonami, wspinaczki wysokogórskie, zjazdy linowe i inne. W tym mieście rozgrywano także niektóre z konkurencji podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2010 roku.

SWAP

Share this:

3 komentarze :

  1. Dobra... Oficjalnie zakochałam się w tej pocztówce... Jest przecudowna! Mam nadzieję, że kiedyś taka dostanę albo przynajmniej równie niesamowitą. c:
    Znaczki też świetne. :) Najbardziej podobają mi się te kwiatuszki od zewnątrz.

    OdpowiedzUsuń
  2. No cudna! Piękny nocny widok, no cóż chcieć więcej? Oczywiście ładnych znaczków, które i tu są bardzo ciekawe :)

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Kinga On Tour. Designed by OddThemes