Grecja prosto z Kazachstanu...

Wymiana z Kazachstanem przebiegła w dość szybkim tempie, jednak jestem nią nieco zawiedziona. Pisząc maila do osoby, z którą się skontaktowałam, napisałam że zależy mi na kartce, która będzie przedstawiała widok państwa, z którego mam ją otrzymać. Dostałam piękną pocztówkę, ale niestety nie taką na jaką się umówiłam...

Pocztówkę można dostać w sklepie www.postal-shop.ru , który swoją drogą ma wiele cudownych kartek ;) Oferują oni właśnie tę pocztówkę przedstawiającą uliczkę w Grecji.

Dobrze, że chociaż na znaczkach jest odpowiedni napis ;)

Mieliście kiedyś taką sytuację? :(

SWAP


6 komentarzy:

 1. Ja też nie lubię pocztówek nie związanych z krajem z którego pochodzą. Ale jeżeli istnieją takie sklepy to i pocztówki będą krążyć po świecie, Ale pocztówka jest b. ładna. Ja lubię takie śródziemnomorskie uliczki i mam kilka pocztówek z nimi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pocztówka także mi się podoba, ponieważ zawsze chciałam otrzymać kartkę właśnie w takim klimacie. Jednak wiadomo, że wolałabym aby dotarła do mnie z Grecji ;)

   Usuń
 2. Uliczka bardzo piękna, jednak nie dziwię się, że jesteś zawiedziona. Sama też bym była :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam... I inni też by narzekali i byli zawiedzeni ;)

   Usuń
 3. To zależy z jakiego kraju otrzymałabym jaką pocztówkę np. z Holandii otrzymałam Belgię i się cieszyłam, ale jakbym otrzymała na odwrót to już raczej mniej... No i tutaj też bym nie była zachwycona jakby mi z Kazachstanu przyszła Grecja... Ja Kazachstan otrzymałam z Rosji i też się cieszyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doskonale rozumiem o czym mówisz. Kiedyś z Holandii otrzymałam piękną pocztówkę z San Francisco, ale że była to jedna z pierwszych z tego kraju to niezbyt się ucieszyłam. Teraz kiedy mam dużo pocztówek z Holandii to się cieszę, że jednak mam i tamtą ;)

   Usuń

Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku!

Jeśli tylko chcesz, możesz pozostawić na blogu ślad po swojej wizycie. Prywatne wiadomości bądź komentarze są jak najbardziej na miejscu :)

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, to nie zapomnij o podzieleniu się ze mną linkiem do swojego miejsca w sieci, tak abym i ja mogła zajrzeć do Ciebie.

* komentarze obraźliwe lub niezwiązane z treścią bloga, będą usuwane

Dziękuję serdecznie za odwiedziny :)

INSTAGRAM