Pocztówka z New Jersey :)

Pocztówkę, którą chcę Wam pokazać, otrzymałam od Katie z New Jersey. Kartka pokonała dystans 6 829 kilometrów w ciągu 8 dni.

Bardzo lubię tą kartkę, po pierwsze ze względu na zniewalający widok jaki przedstawia, po drugie piękne znaczki, po trzecie wspaniały charakter pisma nadawczyni oraz po czwarte genialne naklejki, o których będzie jeszcze mowa :)

Katie mieszka wraz z mężem i kotem. Według jej opisu, pocztówka przedstawia wyspę, która jest  barierą dla terenów lądowych położonych bardziej na zachód od tych pokazanych poniżej. 
Katie opisała mi skutki huraganu Sandy, który uderzył w wybrzeże New Jersey w 2012 roku. Wiele domów zostało zmytych z powierzchni na skutek przybrzeżnej powodzi, która miała miejsce. Spowodowało to wiele kosztownych napraw dla mieszkańców tych regionów.

OFF
Oto wspomniane wyżej naklejki. Przedstawiają hamburgera, frytki, hot - doga oraz precel. Katie napisała, że jest to "tradycyjne" jedzenie, które jest popularne na plażach oraz w miejscach, gdzie spacerują ludzie...

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Kinga On Tour. Designed by OddThemes